PREMIER LEAGUE
Champions Porthill Park
Most Improved Team (J.E.V. Toney Cup) Porthill Park
DIVISION ONE
Champions (Stanley Heath Cup) Burslem
Most Improved Team (Ashcombe Park Shield) Audley
DIVISION TWO
Champions (Arthur Fisher Cup) Caverswall
Most Improved Team (C.H. Morley Cup) Norton in Hales
DIVISION THREE
Champions (Lester Meredith Cup) Meakins 2nd
Most Improved Team (Barlaston Trophy) Porthill Park 2nd
DIVISION FOUR
Champions Barlaston 2nd
DIVISION FIVE
Champions (T.S. Bache Cup) Meir Heath 2nd
DIVISION SIX
Champions Blythe 2nd
DIVISION SEVEN
Champions Porthill Park 2nd
DIVISION EIGHT
Champions Shugborough MH
JS SPORTS TALBOT CUP
Meakins
Man of Match (Bert Smith Cup) Richard Hassall (Meakins)
SHARK CRICKET TALBOT SHIELD
Audley 2nd
Man of Match (Les Hoff Trophy) Andrew Joynson (Audley 2nd)
THE CRICKET CAVE PLATE
Oulton 2nd
Man of Match Tom Phillips (Oulton 2nd)
SHARK CRICKET TWENTY/20 CUP
Checkley
Man of Finals (Gerald Bennion Cup) Ben Motley (Checkley)
BARNEY McARDLE TROPHY
Stone SP
SHARK CRICKET V3 CUP
Porthill Park
SENTINEL COLTS TROPHY Not Played
Man of Match (Peter Hewitt Trophy)
CRIC TOURS N.W. INTER LEAGUE CUP
League Academy
PREMIER CAPTAIN OF THE YEAR
Anthony Davies Memorial Trophy Michael Allen (Checkley)
ANDREW KNIGHTON TROPHY
Alex Bailey (Endon)
SPYDERBATS YOUNG PLAYER OF YEAR
Rob Hemmings (Longton)

Individual Performances:

PREMIER LEAGUE    
Batting: Sam Kelsall (Moddershall) 59.77
Bowling: Matt Redican (Meakins) 10.96
Wicket Keeping: James Towle (Longton) 30c 5st = 35
DIVISION ONE      
Batting: Chris Beech (Blythe) 46.43
Bowling: Chris Winter (Elworth) 10.35
Wicket Keeping: Jack Hammond (Blythe) 24c 5st = 29
DIVISION TWO                    
Batting: Dan Redfern (Leycett) 57.64
Bowling: Zafar Iqbal (Norton in Hales) 9.53
Wicket Keeping: Jake Heath (Meir Heath) 37c 8st = 45
DIVISION THREE               
Batting: Jack Beech (Porthill Park) 91
Bowling: Dan Colclough (Oulton) 8.34
Wicket Keeping: Will Kilgariff (Porthill Park) 22c 4st = 26
DIVISION FOUR                
Batting: Chris Brookes (Silverdale) 50.63
Bowling: Dan Amos (Checkley) 7.26
Wicket Keeping: Max West (Onneley) 23c 2st = 25
DIVISION FIVE                   
Batting: Chris Gallimore (Meir Heath) 45.38
Bowling: Eddie Plant (Meakins) 9.83
Wicket Keeping: Leigh Salmon (Bignall End) 18c 3st = 21
DIVISION SIX                    
Batting: Ian Birkin (Leycett) 46
Bowling: Lea Bolton (Blythe) 6.91
Wicket Keeping: David Parkinson (Weston) 19c 7st = 26
DIVISION SEVEN             
Batting: Tom Holdway (Stone SP) 57.8
Bowling: Alex Lockett (Porthill Park) 7.19
Wicket Keeping: Nick Hallam (Moddershall) 15c 1st = 16
DIVISION EIGHT                
Batting: Michael Astley (Shugborough MH) 74.08
Bowling: Rob Flowers (Leigh) 5.7
Wicket Keeping: Ashish Bhan (Shugborough MH) 21c 0st = 21
FIELDING AWARDS 
Premier Matthew Coxon (Stone SP) 15
Division One Jack Redman (Silverdale) 15
Division Two Robert James (Stafford) 13
Division Three Alex Graham (Meakins) 16
Division Four Ian Banks (Stone SP) 13
Division Five Aston Mack (Longton) 14
Division Six Andy Hopwood (Endon) 10
Josh Hudson (Leek) 10
Will Marks (Sandyford) 10
Jake Taylor (Alsager) 10
Division Seven Mark Fallows (Oakamoor) 22
Division Eight Jim Brookes (Hales) 12